Ons Verhaal

De vastgoedmarkt is een dynamische markt die vraagt om dynamische spelers. Spelers die inspelen op nieuwe behoeften en trends, zonder daarbij de gevestigde belangen van kopers en verkopers uit het oog te verliezen.

Steps Real Estate is zo’n speler. Als ervaren projectontwikkelaar, vastgoedmakelaar en vastgoedbeheerder ligt onze kracht bij een ruimdenkende totaalaanpak. En dat mag je best letterlijk nemen. Met Steps Real Estate aan je zijde kies je voor een vastgoedpartner die ruimer, breder en verder denkt. Keer op keer schenken wij de grootste aandacht aan de omgeving, de afwerking én investeerders van onze bouwprojecten.

Steps Team

Christopher Kumpen

Zaakvoerder
+32 11 22 22 85
christopher@stepsrealestate.be

Erik Horrix

Zaakvoerder
+32 11 22 22 85
erik@stepsrealestate.be

Katrien Matterne

Project manager
+32 11 22 22 85
katrien@stepsrealestate.be

Jens Wils

Commercieel medewerker - Dienst verkoop
+32 11 22 22 85
jens@stepsrealestate.be

Jolien Grauls

Administratief / commercieel medewerker - Dienst verhuur
+32 11 22 22 85
jolien@stepsrealestate.be

Tom Delorge

Project manager
+32 11 22 22 85
tom@stepsrealestate.be

Bruno Ramaekers

Projectleider
+32 11 22 22 85
bruno@stepsrealestate.be

Yvo Santermans

Technisch medewerker
+32 11 22 22 85
yvo@stepsrealestate.be